Výroba rozvádzačov

Výroba rozvádzačov

Venujeme sa výrobe ocelovo-plechových rozvádzačov nízkeho napätia NN (s certifikátom pre objekty bez nebezpečenstva výbuchu). Vyrábame viacmerania, plynové skrinky podľa požiadavky zákazníka. A taktiež poskytujeme odborné prehliadky a odborné skúšky technických elektrických zariadení - rozvádzačov. Rozvádzače vyrábame pomocou CNC strojov značky AMADA, ktoré poskytujú vynikajúcu presnosť a kvalitu výrobkov.

  • priemyselné rozvádzače (kompenzačné rozvádzače, skelety pre transformátory)
  • priemyselné rozvádzače P-SS, P-PS s krytím IP55
  • bytové a domové rozvádzače 
  • elektromerové (povrchové - pilierové, zapustené)
  • elektromerové - viacmerania
  • plynové skrinky

Vlastníme oprávnenie inšpektorátu práce na výrobu, montáž, opravu, údržbu, odborné prehliadky a skúšky elektrických zariadení s napätím do 1000 V a 35 kV (pre objekty bez a s nebezpečenstvom výbuchu).
Naši zamestnanci majú dlhoročnú odbornú prax a vzdelanie pre činnosť v uvedenej oblasti. Poskytujeme kvalitu, technickým riešením, a včasným termínom plnenia zákaziek chceme uspokojovať svojich partnerov a zákazíkov. Taktiež investuje do progresívnych technológií a tak zaisťuje vysoký štandard výrobného procesu.

Rozvádzače si môžete priamo zakúpiť v našej predajni alebo priamo objednať v našom e-shope, prípadne môžete požiadať o vypracovanie cenovej ponuky na konkrétny typ rozvádzača.

 

Fotogaléria

Priemyselné rozvádzače Samostatne stojaci rozvádzač s podstavcom Stojanový rozvádzač Fotovoltaický rozvádzač s meničom Výroba rozvádzačov Stojanový rozvádzač Elektromerová rozvádzač - dvojmeranie Priemyselné rozvádzače Priemyselný rozvádzač Stojanový rozvádzač Stojanový rozvádzač Motorické rozvádzače Motorické rozvádzače Stojanový rozvádzač -trojmeranie Priemyselný rozvádzač Stojanový rozvádzač - trojmeranie Rozvádzač s podstavcom Stojanový rozvádzač
Chránené pracovisko

Naša firma má pridelený štatút chránené pracovisko
Novinky emailom
Pridajte sa na odber informácií emailom o novinkách v našom obchode!